yandex

KINTOWE

Kintowe, yüksek performanslı bezle güçlendirilmiş Fenolik Reçine Serisi Ürünler ve Geliştirilmiş Floroplastik Serisi Ürünler sunar.

Fenolik Reçine (Fiber) Serisi

 

PFC Yüksek Performanslı Bezle Güçlendirilmiş Fenolik Reçine serisi ürünler, ısı ile sertleşen fenolik reçineli kumaş ve liflerin yeterli miktarda aşınma azaltıcı madde eklendikten sonra, gelişmiş bir sistemle katmanlaştırma işleminden geçirilmesiyle elde edilmektedir. Bu yataklar, eksenel ve radial hareket eden makina parçalarının yataklanmasında ve destek-dayanma elemanı olarak yoğun bir şekilde kullanılmaktadır.

PFC Yüksek Performanslı Bezle Güçlendirilmiş Fenolik Reçine serisi ürünler, yüksek yük taşıma kapasitesi, 180°C’ye kadar çıkabilen yüksek sıcaklıklarda çalışabilme, mükemmel aşınma direnci, boyut stabilitesi, esneklik, montaj kolaylığı, sulu ortamlarda çalışabilme, belirli bir süre yağsız çalışabilme, gürültü ve darbeyi sönümleme gibi önemli özelliklere sahiptir.

Bu serinin ürünleri iş makinaları, kaldırma makinaları, tarım makinaları, maden makinaları, mobil ve endüstriyel hidrolik uygulamaları, demiryolları, köprüler ve barajlarda kullanılmaktadır.

ÜRÜN HAKKINDA DETAYLI BİLGİ İÇİN