yandex

FİRMA PROFİLİ

1997 yılında kurulan Çözüm Makina, sektörün her alanında kaliteyi ve müşteri beklentisini ön planda tutarak hizmet vermeyi hedef edinmiştir. Çözüm Makina, kurulduğu ilk günden itibaren benimsediği dürüstlük, çalışkanlık ve karşılıklı güven ilkelerini baz alarak müşterilerine; iş makinaları, tarım makinaları, kaldırma makinaları, yol makinaları, hafif inşaat makinaları, endüstriyel güç ürünleri, otomotiv ve iş ve inşaat makinaları güvenlik sistemleri alanlarında Satış ve Satış Sonrası Hizmetleri vermektedir.

Dünya çapında bilinirliğe sahip dokuz markanın distribütörlüğünü yapan Çözüm Makina, hizmet verdiği alan ve markaların sayısını arttırarak sektördeki yerini her geçen gün sağlamlaştırmaya devam etmektedir.

Vizyonumuz

Kaliteyi ulaşılması gereken bir amaç değil, kaybedilmemesi gereken bir rutin olarak gören firmamız, bu anlayışı koruyarak gün geçtikçe daha fazla dünya markası ile çalışmayı ve hizmet verdiği kitleyi arttırmayı hedeflemektedir.

Misyonumuz

Etik değerlerin iş hayatında vazgeçilmez olduğuna inanan firmamız, bu bilinçle hizmet ve ürün kalitesiyle tüketicinin birinci tercihi olarak sürekliliği sağlamayı ve giderek artan müşteri portföyünün beklentilerini istikrarlı kalite standartları ile karşılamaya devam etmeyi amaçlamaktadır. Bu bağlamda Çözüm Makina olarak mevcut müşteri portföyümüze hizmet verdiğimiz her alanda en iyi çözümü en uygun fiyata sunmak, müşteriye özel çözümler geliştirmek, satış ve satış sonrası aşamalarında müşterimize tam destek sağlayarak yapılan işin hacmine bakılmaksızın müşteri memnuniyetini garanti etmek temel ilkelerimizdendir. 

 

HİZMET VERDİĞİMİZ MARKALAR