yandex

Orlaco Endüstriyel Görünteleme Sistemleri Forkliftler, Reach Trucklar, Liman Makinaları, Vinçler, İş Makinaları, İtfaiye Araçları ve çeşitli endüstriyel araçlara uygulanır.

ORLACO

orlaco

 

Orlaco forkliftler, reach trucklar, liman makinaları, vinçler, iş makinaları, itfaiye araçları ve pek çok çeşitli endüstriyel araçta görüntüleme sistemleri sunmaktadır. Orlaco’yu rakiplerinden ayıran en önemli özellik ise sistemin tüm parçalarının çok yüksek endüstriyel standartlarda üretilmesi ve her türlü çalışma ortamında en iyi performansı garanti etmesidir.

Orlaco ürün grupları üç ana başlık altında incelenebilir: kamera, monitör ve aksesuarlar.

Tüm Orlaco kameralarda standart sunulan özellikler arasında yüksek ışık hassasiyeti, IP69K su ve toza karşı tam koruma standardı, -40 dereceden +85 derececeye kadar çalışma sıcaklığı, buzlanma ve buğulanmaya karşı ısıtmalı lens yüzeyi, düşük ve yüksek voltaja karşı koruma ve kimyasal olarak güçlendirilmiş cam gibi özellikler yer alır.

Orlaco monitörler ise IP67 su ve toz koruması ile dış ortamda dahi kullanıma uygundur. Tüm devreler aşırı ve düşük voltaja karşı korumalıdır ve monitörler üzerinde dış ortam ışık miktarını algılayan sensörler bulunur. Bu sayede monitör parlaklığı operatörün gözünün yorulmaması için otomatik ayarlanır.

Orlaco kamera ve monitör haricinde kalan tüm aksesuarlar (kablolar, arayüz kutuları, kontrol üniteleri, kayıt cihazları, vb.) yüksek endüstriyel standartlar gözetilerek üretilir. Sistemin bileşenlerinden her biri uzun yıllar kullanım için ekstra dayanıklı yapıdadır.

ÜRÜN HAKKINDA DETAYLI BİLGİ İÇİN