Contact Numbers

Phone : +90 (0212) 482 78 18 (Pbx)
Fax :      +90 (0212) 482 78 07

Orlaco Construction Machinery

Orlaco

İş Makinaları Vinçler Forklift ve Kaldırma
Deniz Araçları Kamyon ve Otobüs Acil Müdahele Araçları
Maden Radar Video
En zorlu koşullarda bile darbelere dayanıklı yapısıyla kullanıcısına güven veren Orlaco kamera ve görüntüleme sistemleri damperli kamyonlar, bekoloder, buldozerler, silindirler, kırma makinaları, ekskavatörler, taşıyıcılar, motor greyderler, kazıyıcılar, mini yükleyiciler, teleskopik vinçler ve tekerlekli yükleyiciler gibi iş makinaları için etkili çözümler sunar. Görüş yetersizliği, kör noktalar vb. durumların operatöre yaşatabileceği sorunlar minimize edilmektedir. ISO 5006 standartları uyarınca operatörün ihtiyaç duyduğu minimum 1.5 metre yükseklik ve 1 metre derinlikten başlayan görüş açısı Orlaco’nun iş makinaları için özel ürettiği kamera ve görüntüleme sistemleri sayesinde rahatlıkla elde edilir. Güvenliğe ek olarak Orlaco sağladığı optimum görüş açısı sayesinde operatörün etkin çalışmasını da sağlayarak ekonomik getiriyi garanti eder. İş makinalarında kör noktaların yarattığı hasar riskini operatöre araç çevresinde ekstra görüş vererek azaltır. Tüm bunları yaparken de Orlaco görüntüleme sisteminin bir parçası olan monitör operatörün yaptığı işi rahat bir oturma pozisyonunda takip etmesine olanak tanır.

İş Makinaları Geri Görüş Seti

Orlaco İş makinası Geri Görüş

Verimli ve güvenli çalışabilmek için iş makinası operatörlerinin net görüşe ihtiyaçları vardır. Özellikle kullanılan araçların yapısından dolayı iş makinalarında geri görüş kısıtlıdır. Orlaco Kamera ve Görüntüleme Sistemleri Geri Görüş Seti sayesinde operatörler manevra yaparken aracın arkasının net görüntüsünü yer ekibine ihtiyaç duymadan elde ederler.

SET İÇERİĞİ
1 7 inç Monitör
2 AMOS Kamera
3 Kablo


İş Makinaları 360 Derece Görüntü Seti

Orlaco İş makinası 360 derece

ISO 5006 standardı gereği iş makinası etrafında 1 metre derinlik ve 1.5 metre yükseliğinde alanine operatör tarafından görünür olması zorunludur. Orlaco 360 derece görüntü seti sayesinde her türlü iş makinasının etrafı operatör için tamamen görünür hale getirilmektedir. 118 derece açılı Orlaco AMOS kameranın görüntüleme kapasitesi sayesinde operatör çok geniş bir alanine net görüntüsünü monitored görür. Standart sete ek olarak sunulan video kaydedici 72 saate kadar kamera sisteminden gelen görüntüleri kaydeder. Sette ihtiyaç duyulan her türlü aksesuar Orlaco tarafından sağlanmaktadır.

SET İÇERİĞİ
1 12 inç Orlaco Monitör
2 AMOS Kamera (Sette 4 adet vardır)
3 Multiview Box (Birden çok kameranın aynı anda ekranda görünmesini sağlar)
4 Video Kaydedici
5 Orlaco Kablo (Çalışma şartlarına gore standart veya zırhlı kablo seçebilirsiniz)
6 Kamera Muhafazası
7 Şok Emici Montaj AyaklarıNews


Website Is Updated
Our web site is renewed please let us know your opinions...
Product Providers
Each product providers can be accessed from topmenu.
Contact Us
You can contact us for any questions you might have.
backnext

Contact Information

  • E-mail:info@cozum-makina.com
  • Telephone: +90 (0212) 482 78 18 (Pbx)
  • Fax: +90 (0212) 482 78 07
  • Address:Davutpasa Caddesi Yilanli Ayazma Yolu Ugur Plaza No: 4/B Kat:1 34020 Topkapi/ISTANBUL/TURKEY