yandex

ZOB, otomotiv, tekstil, kalıpçılık, iş makinaları, kaldırma makinaları ve yataklama gerektiren her türlü üretim için Kendinden Yağlamalı Yataklar, Teflon Burçlar, Bimetal Yataklar ve Bimetal Pleytler gibi çeşitli yataklama elemanı üretimi yapar.

ZOB

 

ZOB (Zhejiang SF Oilless Bearing Co. Ltd.), Çin'in en büyük yataklama elemanları üreticilerinden biridir. ZOB firması otomotiv, tekstil, elektrik makinaları, kalıpçılık, iş makinaları, kaldırma makinaları sektörlerinin ihtiyacı olan kendinden yağlamalı burçlar, teflon burçlar, bimetal burçlar ve bimetal pleytler gibi her türlü yataklama elemanının üretimi yapmaktadır. Çözüm Makina 2006 yılından bu yana ZOB firmasının Türkiye distribütörlüğünü yürütmektedir.

Yurtiçinde ve yurtdışında önemli markalar tarafından tercih edilen ZOB, VOLKSWAGEN, KOMATSU, JOHN DEERE, EATON, SAUER, DEMAG, DELPHI firmalarının üretimlerine yataklama elemanları tedarik etmektedir.

Türkiye’de ürünümüzü kullanan firmalar ise; BRİSA, HEMA, EGE FREN, NSK RAN ROTA, BETON STAR, DİTAŞ, BOLKAR, TURK TIPSAN, ANADOLU HİDROLİK SANAYİ'dir.  

BROŞÜRLER

ÜRÜN HAKKINDA DETAYLI BİLGİ İÇİN