Sizi Arayalım
TR
EN
TR

Hakkımızda


1997 yılında kurulan Çözüm Makina, kalite ve müşteri beklentisini ön planda tutarak değişik sektörlerde hizmet vermeyi hedef edinmiştir. Çözüm Makina, kurulduğu ilk günden itibaren benimsediği dürüstlük, çalışkanlık ve karşılıklı güven ilkelerini baz alarak müşterilerine; iş makinaları, tarım makinaları, kaldırma makinaları, yol makinaları, hafif inşaat makinaları, endüstriyel güç ürünleri, otomotiv ve iş ve inşaat makinaları güvenlik sistemleri alanlarında satış ve satış sonrası hizmetleri vermektedir.

Dünya çapında bilinirliğe sahip bir çok markanın distribütörlüğünü yapan Çözüm Makina, hizmet verdiği sektör ve markaların sayısını arttırarak sektördeki yerini her geçen gün sağlamlaştırmaya devam etmektedir.

Tarihçe :

1997 :  Kuruluş

2006 : ZOB Yataklama Elemanları Türkiye Distribütörlüğü

2007 : Carraro Aktarma Grupları Türkiye Distribütörlüğü

2009 : Carraro Aktarma Grupları Ortadoğu, Türki Cumhuriyetler, Komşu Ülkeler Distribütörlüğü

2010 : Yanmar Dizel Motorlar ve  Endüstriyel Güç Ürünleri Türkiye Distribütörlüğü

2010 : Kintowe Fenolik Reçine ve FloroPlastik Yataklama Elemanları Türkiye Distribütörlüğü

2011 : C.E.E.I Asfalt Makinalarına ilişkin Kot, Eğim Duyargaları ve Aksesuarları Türkiye, Ortadoğu, Türki Cumhuriyetler, Komşu Ülkeler Distribütörlüğü

2012 : ADR Damper ve Treyler Dingilleri Türkiye Distribütörlüğü

2013 : Subaru Benzinli Motorlar ve Endüstriyel Güç Ürünleri Türkiye Distribütörlüğü

2013 : Orlaco Endüstriyel Görüntüleme Sistemleri Türkiye Distribütörlüğü

2014 : Ascorel Kule Vinç Güvenlik Sistemleri ve Mobil Tartım Sistemleri Türkiye Distribütörlüğü

2016: MANN + Hummel Türkiye Yetkili Bayilik

2017: MOBA Mobile Automation AG Türkiye Distribütörlüğü

2017: ZF Services Türk Sanayi ve Tic. A.Ş. Yetkili Bayilik

 2017: KIGIS Safety Techologies Türkiye Distribütörlüğü

Vizyonumuz

Kaliteyi ulaşılması gereken bir amaç değil, kaybedilmemesi gereken bir rutin olarak gören firmamız, bu anlayışı koruyarak gün geçtikçe daha fazla dünya markası ile çalışmayı ve hizmet verdiği kitleyi arttırmayı hedeflemektedir.

Misyonumuz

Etik değerlerin iş hayatında vazgeçilmez olduğuna inanan firmamız, bu bilinçle hizmet ve ürün kalitesiyle tüketicinin birinci tercihi olarak sürekliliği sağlamayı ve giderek artan müşteri portföyünün beklentilerini istikrarlı kalite standartları ile karşılamaya devam etmeyi amaçlamaktadır. Bu bağlamda Çözüm Makina olarak mevcut müşteri portföyümüze hizmet verdiğimiz her alanda en iyi çözümü en uygun fiyata sunmak, müşteriye özel çözümler geliştirmek, satış ve satış sonrası aşamalarında müşterimize tam destek sağlayarak yapılan işin hacmine bakılmaksızın müşteri memnuniyetini garanti etmek temel ilkelerimizdendir. 

Hizmet Verdiğimiz Markalar