Orlaco Endüstriyel Görüntüleme Sistemleri Forkliftler, Reach Trucklar, Liman Makinaları, Vinçler, İş Makinaları, İtfaiye Araçları ve çeşitli endüstriyel araçlara uygulanır.

Her türlü çalışma şartında en iyi performansı sağlamak için özel olarak üretilmiş Orlaco görüntüleme sistemleri, size ihtiyacınız olan görüntüleme seçeneğini sunar.

Bu sayede görüş yetersizliği, kör noktalar vb. durumların operatöre yaşatabileceği sorunlar ortadan kalkar, iş verimi artar ve araçta veya çevresinde yaşanabilecek hasarların engellenmesine yardımcı olur.

Orlaco kamera ve görüntü sistemleri çalışma alanının net görüntüsünü operatöre ileterek çalışmayı daha hızlı, güvenli ve zevkli hale getirir.

Tüm Orlaco kameralarda standart sunulan özellikler arasında yüksek ışık hassasiyeti, IP69K su ve toza karşı tam koruma standardı, -40 dereceden +85 derececeye kadar çalışma sıcaklığı, buzlanma ve buğulanmaya karşı ısıtmalı lens yüzeyi, düşük ve yüksek voltaja karşı koruma ve kimyasal olarak güçlendirilmiş cam gibi özellikler yer alır.

Orlaco monitörler ise IP67 su ve toz koruması ile dış ortamda dahi kullanıma uygundur. Tüm devreler aşırı ve düşük voltaja karşı korumalıdır ve monitörler üzerinde dış ortam ışık miktarını algılayan sensörler bulunur. Bu sayede monitör parlaklığı operatörün gözünün yorulmaması için otomatik ayarlanır.