Çözüm Teknoloji

Teknoloji Burada Şekilleniyor

Tecrübe ile gelen kalite

Çözüm Makina, 1997 yılındaki kuruluşundan itibaren, bünyesine eklediği ağır vasıta komponent distribütörlükleri ile sektörde konumunu sağlamlaştırmıştır. 2013 yılından itibaren, kurduğu teknolojik partnerlikler ve alanlarında öncü uluslararası markaların distribütörlükleri vasıtasıyla, en başta iş güvenliği alanında olmak üzere, piyasada iyi bir itibar elde etmiştir.

Daha Fazla

Çözümlerimiz

Yazılım Mühendisliği

İhtiyaç duyduğunuz yazılımı, çeşitli platformlarda oluşturarak sizlere uçtan uca yazılım tasarımı sunuyoruz. Gömülü sistem yazılımlarından, yapay zekaya ve derin öğrenme algoritmalarına kadar, birbirinden farklı altyapılar ile, konseptten ürüne kadar verilerin izlenebilmesini, analiz edilebilmesini ve yazılım otomasyonunu sağlıyoruz.

Donanım Mühendisliği

Gömülü sistem, Analog / Dijital karmaşık kart tasarımı ve geliştirme konusunda güçlü bir uzmanlığa sahibiz. Ar-Ge ekibimiz ile müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu Otomotiv, Endüstriyel Sensör Ağı, Kablosuz İletişim ve Endüstriyel Proses Kontrol segmentlerine yönelik ürünleri kısa sürede ve düşük maliyette oluşturmaktayız.

Sistem Dizayn

Bir çözüme yaklaşmanın en iyi yolunun müşterilerimizle çok yakın çalışmak olduğuna inanıyoruz ve Teknoloji çözümleri ve mühendislik ortağı olarak, müşterilerimizin başarısında hayati bir rol oynuyoruz. çeşitli Endüstriyel sistemler için yazılım ve donanım bileşenleri ile, uçtan uca sistem seviyesine odaklanan ürün ve servis tasarımı, optimizasyon çözümleri ve analiz teknikleri sunuyoruz.

Teknik Destek Ve Danışmanlık

Fiziksel ve dijital dünya arasında bir köprü oluşturmak, yeni dijital stratejiler belirmek, dijital hizmet ve ürün tasarımları yapmak, bulut tabanlı uygulamalar için analiz ve sistem oluşturmak üzere, yapay zeka, derin öğrenme, bilgisayarlı görü ve endüstriyel nesnelerin interneti (IIoT) gibi farklı teknik disiplinler kullanan uzman AR-GE kadromuz ile teknik destek ve danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.


Sektörler


Referanslarımız